Mercedes CL500 – Zmiana koloru

Mercedes CL500 – Zmiana koloru
8
Gru

folia: 3M 1080-M10 biały mat

Mercedes Cl to auto które pewnie wielu chciało by mieć! Eleganckie, dynamiczne… Wersja która do nas trafiła na zmianę koloru to pakiet AMG.

Auto bazowo było koloru czarnego a klientowi zamarzył się biały matowy. Prosta decyzja, zmiana koloru pojazdu za pomocą folii. Do realizacji użyliśmy folii 3M serii 1080. Folie często stosowane przez nas przy oklejaniu aut z racji dużej żywotności folii na pojazdach oraz dzięki komfortowi pracy na materiale tego producenta.

Każde oklejanie zaczynamy od konkretnego demontażu elementów zbędnych. W tym samochodzie akurat takich dużo nie było. Po spędzeniu ok jednego dnia na przygotowywaniu pojazdu do zmiany koloru zabraliśmy się do pracy. Średnio czas oklejenia samochodu trwa 4/5 dni w zależności od wielkości auta.

Trzeba pamiętać że po zmianie koloru folią auto powinno odstać w dodatniej temperaturze ok 12 do 24 godzin w celu uzyskania przez klej swojej pełnej skuteczności. Jest to bardzo ważne aby folia skutecznie wytrzymała na samochodzie swoją żywotność.

Po kilku dniach pracy przy klejeniu oraz montażu elementów auto zostało ukończone. Oczywiście praca została udokumentowana foto sesją do której zapraszamy.

Zdjęcia do sesji samochodu WR7.pl – fotografia motoryzacyjna

Komentarze

  • 10 maja 2019

    Witam,
    Jaki byłby szacowany koszt obklejenia audi a5 5cio drzwiowej w całości. Chciałbym użyc czarnej folii na dach i lusterka, pozostałe części na czarno. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress