Range Rover Black Glossy

Range Rover Black – zmiana koloru

Range Rover nazwa kojarzona z luksusem, niesamowitą wygodą, właściwościami terenowymi i… prędkością. Białe błyszczące auto które trafiło do nas na zmianę koloru prezentowało się majestatycznie. Cicha i równa praca silnika V8 która potrafi pokazać pazur gdy przyciśnie się pedał gazu.

Praca przy tym autku zapowiadała się przyjemnie ale też miała być bardzo skrupulatna. Właścicielka zażyczyła sobie auto w kolorze czarnym błyszczącym. Jako materiał do zmiany koloru pojazdu zaproponowaliśmy folię 3M 1080-G12 Gloss Black. Folia przyjemna w pracy dzięki użyciu technologii takich jak Controltac czy Comply Adhesive.

Auto przed zmianą koloru potrzebowało ogromu przygotowań. To nie było zwykłe rozkręcanie elementów typu lampy, zderzaki, klamki ale aby uzyskać oczekiwany efekt demontowaliśmy drzwi. Tak aby oryginalny biały kolor nie był widoczny podczas codziennej eksploatacji. Praca podczas tak zaawansowanej zmiany koloru trwa ok 10 dni, każdy element wnęk drzwi czy słupków jest wykańczany jednym elementem folii w sposób uniemożliwiający rozpoznanie oryginalnego koloru karoserii oklejanego auta.

Pamiętajmy że są 2 stopnie oklejania pojazdu. Najczęstszym rodzajem jest oklejanie elementów widocznych pojazdu, tak że po otwarciu drzwi widać oryginalny kolor na słupkach pojazdu. Sposób w jaki został oklejony Range Rover jest najdoskonalszą opcją oklejania samochodu ale też zdecydowanie najdroższą. Chętnie proponujemy rozwiązanie optymalne do klienta.

Po długim czasie ogromnej ilości pracy i składaniu auta w całość prezentujemy kilka zdjęć z finału realizacji.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.