Chevrolet Avalanche GMT 900

Chevrolet Avalanche – zmiana koloru

Tym razem do zmiany koloru przyjechała Ameryka. Będzie to dosyć niecodzienne oklejanie ponieważ auto finalnie będzie prezentowało się w folii posiadającej strukturę.

Auto to Chevrolet Avalanche którego właściciel wybrał jako nową skórę folię szczotkowaną. Jest to folia która, jak każda inna używana przez nas jest folią wylewaną. Folie tej klasy zapewniają wysoką trwałość podczas użytkowania auta. Wyjątkowością tej folii jest wyczuwalna struktura, jak w przypadku carbonowej w tej strukturą są pasy imitujące stal szczotkowaną. Można? Można!

Przy każdej realizacji, nawet stylizacji elementów na aucie ważne dla nas jest jego rozmontowanie w celu jakości wykończenia ( chyba w każdym poście będziemy to powtarzać ), wiec w tym przypadku historia była dokładnie taka sama i z auta ściągamy wszystko co zbędne.

Tego typu auto mimo że jest ogromne okleja się w terminie jak normalnego sedana, 5 dni roboczych. Termin realizacji nie jest określany od wielkości ale od skomplikowania elementów do oklejenia. Zmiana koloru auta może trwać od 4 do 14 dni roboczych. Tak więc po 5 dniowym okresie pracy przy aucie wystarczy je tylko poskładać i sfotografować.

Auto po zmianie koloru zabieramy na szybką sesję foto i oddajemy do zabawy klientowi.

Zdjęcia: WR7.pl

 

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.