Audi R8

Audi R8 – zabezpieczenie lakieru

Folia to nie tylko zmiana koloru auta ale również zabezpieczenie ochronne oryginalnego lakieru.

Poliuretanowe folie ochronne mają za zadanie zabezpieczyć oryginalny lakier przed wszelkimi zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami parkingowymi oraz odpryskami od kamieni na przednich elementach auta.

Prezentujemy realizację zabezpieczenia auta marki Audi R8 V10 +.

W większości przypadków klienci zabezpieczają folią ochronną przednie zderzaki, lampy, maski i lusterka. Są to elementy podstawowe aby zabezpieczyć front auta przed uszkodzeniami które mogą wyniknąć podczas codziennej eksploatacji.

W przypadku tej realizacji nie tylko zabezpieczyliśmy całe auto folią ochronna ale również zmieniliśmy oryginalny kolor auta na mat.

Cały proces zabezpieczenia auta należy zacząć od dokładnego przygotowania powierzchni lakieru. Folia ochronna poliuretanowa jest całkowicie przejrzysta. Do tego typu realizacji nie jest wymagany demontaż auta a wszystkie elementy nakładane są ze wcześniej przygotowanych szablonów do każdego elementu auta. Instalacja oraz późniejsze usunięcie jest całkowite bezinwazyjne dla lakieru po różnym czasie użytkowania. Na pewno po demontażu zachowa się świeży lakier jak przed nałożeniem folii ochronnej.

Czas pracy przy tego typu realizacji może wynieść do ok 3 dni. Zabezpieczenie auta folią ochronną jest bardzo dokładnym i wymagającym skupienia procesem aby wykończenie każdego elementu było na najwyższym poziomie.

Ostatnie projekty

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.