Porsche 911 GT3 4.0

Porsche 911 GT3

Zawsze dbamy o to co dla nas najważniejsze. W branży motoryzacyjnej jest wiele sposobów zabezpieczenia swojego samochodu. Car Wrap Poland oferuje różne formy zabezpieczenia lakieru auta. Zabezpieczenie lakieru może polegać na ochronie powłoką ceramiczną jak również zmianą koloru samochodu za pomocą folii.
W przypadku realizacji Prosche GT3 została użyta opcja z folią poliuretanową ( PPF ). Folie PPF są stosunkowo nową formą zabezpieczenia oryginalnego lakieru na Polskim rynku ale jedyną skuteczną. 
W przypadku zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną ( PPF ) musimy pamiętać o dokładnym przygotowaniu podłoża. Przed aplikacją folii PPF Porsche przeszło dwu etapową korektę lakieru w celu usunięcia wszelkich rys które powstają w skutek zwykłego użytkowania. Po wykonaniu tego zabiegu, cały lakier samochodu został pokryty bezbarwną folią ochronną ( PPF ) która zostaje nakładana osobno na każdy element auta. Folia jest specjalnie przygotowana w formatki pasujące do kształtów karoserii. Cały proces odbywa się bez demontażu elementów samochodu.
Folia ochronna posiada właściwości hydrofobowe i warstwę samogojącą.  W przypadku porysowania folii warstwa samogojąca pod wpływem wysokiej temperatury przywraca pierwotny clar na folii. 
Cały proces zabezpieczenia wyniósł 5 dni. Użyta folia posiada 10 letnią gwarancję producenta.

Zdjęcia: WR7.pl

Ostatnie projekty

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.