20210827MS0073

Oklejenie Lamborghini Huracan folią Ammolite

Lamborghini Huracan oklejony folią Ammolite to projekt wyjątkowy w dwójnasób – po pierwsze  Huracan Spyder to supersamochód który z definicji przyciąga uwagę, po drugie oklejenie wielokolorową folia Ammolite – tego auta po prostu nie da się pomylić z żadnym innym!

Powiedzmy sobie szczerze Lamborghini Huracan zwłaszcza w wersji Spyder nie jest autem często spotykanym na polskich drogach. Już sama jego obecność przyciąga uwagę i powoduje sensację wśród pieszych i innych uczestnikach ruchu. Jednak to co wykonaliśmy dla naszego klienta i wybrana przez niego folia to istne szaleństwo!

Wyobrażacie to sobie – Lamborghini Huracan Spyder oklejony wielokolorową, połyskującą folią Ammolite z dodatkowym efektem  lustra?! My już nie musimy sobie tego wyobrażać, bo takie auto stało się faktem! A to wszystko za sprawą naszego oklejenia folią teck wrap Ammolite Gem.

Folia ta inspirowana jest opalowym kamieniem Amolitem – wielobarwnym minerałem, jednym z najrzadziej występujących kamieni szlachetnych na świecie. I tak samo rzadki jak kamień, równie wyjątkowe jest oklejone przez nas Lambo. Przeczesując Internet natrafiliśmy na tylko jeden egzemplarz ze stanów Lamborghini Huracana w foli Ammolite. Tak więc z dużą pewnością możemy powiedzieć, że oklejone przez nas auto jest jedyne takie w Polsce i Europie!

Należy zaznaczyć, że oklejenie folią to nie tylko dodatkowy efekt WOW, oklejenie folią zabezpiecza oryginalną powłokę lakierniczą. To bardzo istotne w przypadku tego typu wyjątkowych samochodów, gdyż kondycja oryginalnego lakieru istotnie wpływa na cenę przy ewentualnej odsprzedaży.

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie, że powierzają nam swoje super samochody, a przyszłych potencjalnych klientów zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Ostatnie projekty

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.