20230404MS0121

Ferrari F430 Spider – zabezpieczenie folią PPF i stylizacja

Za oknami listopad w pełni – deszcz, plucha, a gdzieniegdzie pierwsze opady śniegu – to chyba idealny moment na przeniesienie się oczami wyobraźni do ciepłych zakątków Półwyspu Apenińskiego do którego zaprowadzi nas to piękne Ferrari F430 w wersji Spider.

Ferrari zostało poddane stylizacji w postaci zabezpieczenia elementów carbonowych folią PPF, oklejeniu przednich wlotów carbonową folią PPF oraz stylizacją pasów. Również elementy wnętrza zostały zabezpieczone folią PPF. Te niewielkie detale sprawiły, że auto dostało dodatkowego charakteru i jeszcze bardziej nawiązuje do słonecznych Włoch, skąd pochodzi marka Ferrari.

Ferrari F430 Spider to nie tylko pojazd o imponującej mocy i osiągach, ale również ikona stylu i elegancji. Właśnie dlatego decyzja o poddaniu go stylizacji jest jak najbardziej uzasadniona. Elementy carbonowe, zostały dodatkowo zabezpieczone folią PPF, co nie tylko chroni je przed uszkodzeniami, ale także nadaje autu jeszcze bardziej sportowego wyglądu.

Stylizacja pasów to kolejny element, który wyróżnia to Ferrari spośród innych luksusowych samochodów. To subtelne detale sprawiają, że auto staje się nie tylko środkiem transportu, ale prawdziwym dziełem sztuki, które wzbudza zachwyt na każdym kroku.

Nie tylko zewnętrzne, ale także wnętrzne elementy Ferrari F430 Spider zostały objęte ochroną folią PPF. To nie tylko kwestia estetyki, ale również praktyczności – luksusowe wnętrze tego auta zasługuje na najwyższą dbałość o detale. Dzięki zabezpieczeniu elementów wnętrza folią, będą one odporne na zarysowania, a także warunki atmosferyczne np. promienie słoneczne (co bardzo istotne w przypadków aut typu cabrio) i dłużej zachowają oryginalny wygląd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją:

Zdjęcia: WR7.pl

Ostatnie projekty

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.