Oklejanie samochodów Łódź

ZmianaKoloru auta

Oklejanie samochodów Łódź, detailing, oklejanie reklamowe – zabezpieczenie lakieru!

Naszym klientom z okolic Łodzi oferujemy usługi oklejania samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, oklejania reklamowego, zabezpieczenia lakieru i detailingu samochodowego w położonym nieopodal Łodzi Zgierzu. Na naszych klientów czeka tam w pełni wyposażony warsztat oraz doświadczeni aplikatorzy oraz detailerzy.

Nasza Łódzka siedziba mieści się w Zgierzu przy ulicy Piątkowskiej 83e, tuż przy drodze krajowej nr 91, około 5 minut jazdy od granic Łodzi. Hala o powierzchni 200m2 mieści kilka stanowisk oklejania i detailingu, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać kilka pojazdów jednocześnie, a także całe floty aut.

Zmiana koloru auta – oklejanie samochodów folią

Oklejanie samochodów i zmiana koloru auta przez oklejenie folią od zawsze było główny profilem naszej firmy. Poprzez lata działalności, ciągłych szkoleń, doskonalenia know-how staliśmy się wiodącą firmą oferującą zmianę koloru auta. Dzięki temu mieliśmy okazję realizować najciekawsze projekty motoryzacyjne w Polsce zarówno komercyjne jak i hobbystyczne dla takich klientów jak np. JOSE Kolekcjoner i Budda z Illegal Night, SamochodyMarzeń, Strabag, Mary Kay, Unilink, Makita czy PORR. Współpracujemy z wiodącymi producentami folii samochodowych, a dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy dobrać kolor oraz najlepsze rozwiązanie dla Twojego auta. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, którzy tak jak my są fanami i pasjonatami motoryzacji. Dla nas nie ma różnicy czy oklejamy auto za setki tysięcy złotych, czy mniejsze projekty pasjonackie lub też zabezpieczamy lakier w aucie flotowym – dla nas liczy się klient!

Zabezpieczenie lakieru – oklejenie auta folią PPF

Oklejenie samochodu przezroczystą folią PPF to aktualnie najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia lakieru przed zarysowaniami i uszkodzeniami organicznymi. Oferujemy zarówno całościowe oklejenie auta jak również częściowe poprzez aplikację folii na najbardziej newralgiczne  elementy (maska, zderzak przedni, lusterka, dach). Oferujemy także zabezpieczenie elementów wnętrza poprzez oklejenie bezbarwną folią.

Oklejanie reklamowe, oklejanie floty

Specjalizujemy się również w projektowaniu grafik reklamowych i druku na folii. Realizowaliśmy oklejanie reklamowe floty samochodowej dla wielu znanych marek, a także mniej typowe projekty, takie jak oklejenie lokomotywy czy naczep ciężarowych. Dzięki nowoczesnemu parku maszynowemu oraz doświadczonym projektantom i aplikatorom jesteśmy w stanie kreatywnie realizować wszelkiego rodzaju reklamy na folii – oklejanie szyb, witryn sklepowych, samochodów i maszyn użytkowych, oklejanie flot samochodowych składających się z dziesiątek aut.

Studio detailingowe

Nieodłącznym elementem naszej firmy są usługi detailingowe oferowane w naszym Łódzkim studiu detailingowym. Renowacja i polerowanie lakieru, mycie detailingowe, pielęgnacja skór i plastików to usługi, bez których ciężko wyobrazić sobie zadbany samochód. Właściwe przygotowanie lakieru to także kluczowy etap w przygotowaniu karoserii do oklejenia folią. Jeżeli szukasz profesjonalnego podejścia do detailingu to znajdziesz go właśnie u nas.

Najnowsze na blogu

Musisz o nas wiedzieć

illegal-night
  • Pracujemy na foliach renomowanych producentów
  • Współpracujemy bezpośrednio z importerami
  • Zachowujemy wysokie standardy jakości
  • Jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami
  • (3M Endorsed Vehicle Graphics Installer Program)
  • Praca jest naszą pasją

Naszym klientom z Łodzi oferujemy pełny zakres usług detailingowych, zabezpieczenia lakieru i oklejania samochodu folią. Zadzwoń i umów się na wizytę i przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego auta!

Ostatnie projekty