Przyciemnienie szyb samochodowych za pomocą folii nada Twojemu auto elegancki wygląd a także poprawią komfort jazdy i zapewni dyskrecje. Folie przyciemniające pozwalają na zatrzymanie nawet  93 proc. Promieniowania IR. Dzięki temu przeciwdziałają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza pojazdu. Dzięki ograniczeniu nagrzewania zostaje odciążony system klimatyzacji a co za tym idzie redukują zużycie paliwa.

Inną funkcją foli służących do przyciemniania szyb w aucie jest poprawa bezpieczeństwa i ochrony. Przyciemnione szyby boczne są bardziej odporne na stłuczenia oraz stanowią trudną do przełamania barierę dla włamywaczy.

Wszystkie montowane przez nas folię samochodowe objęte są długoletnią gwarancją użytkowania

( folie w systemie AmorliteExclusive posiadają dożywotnią gwarancję producenta )

Jakie zalety ma folia samochodowa do przyciemniania szyb?

– redukują refleksy i zmęczenie oczu

– zatrzymują do 99,9% promieniowania UV, chronią wnętrze samochodu ( tapicerkę i pozostawione przedmioty ) przed odbarwieniem spowodowanym promieniowaniem słonecznym

– utrzymują chłód wnętrza auta nawet w największy upał ( blokują do 80 % całkowitej energii słonecznej )

Przepisy prawne

 

Akty prawne dotyczące przyciemniania szyb można streścić w jednym zdaniu.

Przepuszczalność światła szyb znajdujących się w polu widzenia kierowcy, czyli 180 stopni nie może wynosić mniej niż 70 %

W praktyce oznacza to, że w żadnym nowym samochodzie nie wolno przyciemniać szyb przednich ( te szyby już są przyciemnione w dozwolonym stopniu )

 

Ostatnie projekty