Renowacja Felg Warszawa

Auto to całość, wiec warto pamiętać o dobrym wyglądzie kół

Oferujemy profesjonalny serwis felg wszystkich rodzajów. Stalowych i aluminiowych, od 13 do 24 cali, również tych nieprzelotowych. Nasze usługi wykonywane są z wykorzystaniem najnowszych maszyn renomowanych producentów. Po regeneracji, felga jest w pełni wartościowym produktem. W trosce o bezpieczeństwo klienta nie podejmujemy się naprawy felg które w naszej ocenie nie nadawałaby się do dalszej eksploatacji.

W zakres naszych usług wchodzi:

prostowanie felg

Prostowanie felg odbywa się przy pomocy siłownika hydraulicznego wyposażonego w odpowiednio dobrane nakładki robocze pozwalające na prostowanie obręczy w dowolnym punkcie jej krzywizny.

ewentualne spawanie felg

Liczne testy wytrzymałościowe pozwalają uznać za najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodę, spawanie metodą TIG.
TIG (ang. tungsten inert gas) – jest metodą spawania nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych takich jak argon, używaną do łączenia wszystkich metali, znajdującą jednak największe zastosowanie przy łączeniu aluminium i stopów aluminium z użyciem prądu przemiennego ze względu na uzyskiwanie niezwykle czystych, wysokiej jakości złącz. Zasadnicze znaczenie przy spawaniu aluminium i jego stopów odgrywa odpowiednie oczyszczenie spawanego materiału.

odlakierowywanie chemiczne felg

Przywiązujemy dużą wagę do przyjazności używanego produktu dla środowiska naturalnego.
Niewątpliwe zalety takiej metody to:

  • szybkość,
  • dokładność,
  • bezpieczeństwo

Wieloletnie doświadczenie w malowaniu felg (i nie tylko) pozwoliło nam na wyselekcjonowanie najlepszych składników produktu chemicznego. Dzięki temu jest to sposób całkowicie bezpieczny dla elementu czyszczonego.

piaskowanie felg

Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest zazwyczaj o wiele gładsza i nie ma problemów z czyszczeniem trudno dostępnych rogów lub zakrzywień. Felgi samochodowe są nieustannie narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i czynników zewnętrznych takich jak kamienie, błoto czy piasek i dlatego pokrywa się je bardzo wytrzymałą warstwą lakieru. Piaskowanie felg jest to najlepszy sposób na dokładne oczyszczenie felgi, pozwala na całkowite usunięcie powłoki lakierniczej i przez to odpowiednie przygotowanie do następnego etapu regeneracji felgi jakim jest lakierowanie proszkowe

malowanie proszkowe felg

Nawet najlepsze i najładniejsze felgi, wraz z upływem czasu, pokrywa rdza i ślady po uderzeniach kamieniami. Po przejściu poprzednich etapów (Prostowanie, ewentualne Spawanie, Piaskowanie) felga gotowa jest do malowania, po którym znowu będzie ozdobą naszego samochodu. Dzięki użyciu zaawansowanych technologii przywróci stare, zardzewiałe felgi do idealnego stanu zachowując pełną wytrzymałość powłoki lakierniczej, na która dajemy gwarancję. Malowanie proszkowe polega na nałożeniu cząsteczek farby proszkowej, posiadających przeciwny ładunek elektryczny niż malowana obręcz. Ten sposób lakierowania charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Tradycyjne malowanie na mokro nie zapewnia takiej wytrzymałości powłoki lakierniczej. Nasze doświadczenie oraz użycie profesjonalnych urządzeń pozwala nam na przywrócenie feldze fabrycznego blasku. Po nałożeniu warstwy farby proszkowej felga trafia do pieca, gdzie w precyzyjnie kontrolowanej temperaturze nałożony lakier nabiera trwałości i oczekiwanego wyglądu.

toczenie frontów felg

usługa polerowania felg na maszynie CNC (Computerized Numerical Control), która zapewnia nam jeszcze większą precyzję i nieustające zadowolenie klientów.

polerowanie rantów felg

Zapraszamy do naszej siedziby w Jawczycach 20 minut od centrum Warszawy – zadzwoń i umów się na profesjonalną renowację felg już dziś!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress