Wykorzystujemy tylko najlepsze narzędzia oraz sprawdzone i produkty które pozwalają osiągnąć nam najwyższą jakość usługi.

Dzięki naszej rozszerzonej ofercie samochody powracają do fabrycznego wyglądu. Karoserie pozbawione wgnieceń i zarysowań.

Dzięki użyciu technologii PDR ( Paintless Dent Repair ) mamy możliwość usuwania wgnieceń na karoserii aut bez późniejszej konieczności lakierowania. Technologia PDR jest stosowana od kilkudziesięciu lat w fabrykach samochodowych w celu naprawienia uszkodzeń powstałych podczas produkcji auta.

Technologia usuwania wgnieceń szczególnie dobrze się sprawdza przy usuwaniu śladów z nadwozia powstałych przez np. gradobicie. Uderzenia gradu mogą pozostawić wgniecenia na powierzchni nadwozia które szpecą samochód ale również obniżają jego wartość.

Proces naprawy uszkodzonej powierzchni odbywa się przy użyciu specjalistycznych narzędzi dzięki którym wgniecenie jest usuwane. Każde wgniecenie jest stopniowo wypychane od wewnętrznej strony narzędziami wprowadzanymi w dostępne szczeliny lub otwory technologiczne auta dzięki czemu nie zostaje naruszona oryginalna powłoka lakieru.

Naprawiając metodą PDR masz pewność że zostanie zachowany oryginalny kolor a blacha nie zostanie obciążona szpachlą.

– Profesjonalne i skuteczne usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania dzięki metodzie PDR

– Najwyższy standard usług wykonywany przez doświadczony zespół

– Zachowanie oryginalnej powłoki lakierniczej, dzięki czemu auto zachowuje swoją wartość

– Tańsza naprawa – nawet o 40 % od tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych