Zabezpieczenie lakieru – bezbarwne folie ochronne

Oferujemy zabezpiecznie lakieru przy pomocy oklejenia auta bezbarwną folią poliuretanową. Folie ochronne w niemal niewidoczny sposób zabezpieczają powłokę lakierniczą auta i gwarantują długotrwałe zabezpiecznie. Bezbarwne folie ochronne z poliuretanu są trwalsze od nawet najlepszych na rynku powłok ceramicznych, a ich aplikacja odbywa się jednorazowo. W razie potrzeby lub uszkodzenia, możliwa jest wymiana folii na jednym wybranym elemencie, dzięki czemu odnowienie zabezpiecznia lakieru jest szybkie i skuteczne.

W ostatnim okresie czasu coraz bardziej popularniejsze staje się ochrona lakieru przy użyciu folii bezbarwnej.

Jest to skuteczna ochrona elementów karoserii dla osób, które chcą zachować oryginalny kolor auta. Folie, które używamy w naszej ofercie są wytrzymałe i chronią powierzchnię samochodów przed uszkodzeniami wynikającymi z zarysowania czy korozją oraz przed matowieniem lakieru. Takie zabezpieczenie karoserii folią ochronną można w każdej chwili zdjąć bez uszkadzania lakieru oraz ryzyka śladów demontażu.

Folie ochronne często stosuje się do zabezpieczenia progów samochodów, zderzaków, maski oraz lamp czy też przednich szyb.

Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy maja na uwadze szybką utratę wartości swojego samochodu bądź chcą go odpowiednio zabezpieczyć przed warunkami zewnętrznymi.

  • kompleksowe zabezpieczenie lakieru przed zarysowaniami, utratą koloru.
  • utrzymanie wartości pojazdu podczas całego okresu użytkowania auta,
  • idealne rozwiązanie dla aut prywatnych, kolekcjonerskich, zabytkowych, o dużej wartości materialnej.
  • godne polecenia także dla aut służbowych lub firmowych – np. taksówek, samochodów leasingowych, szkół nauki jazdy czy wypożyczalni pojazdów.

Zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczniem aut za pomocą folii ochronnych bezbarwnych poliuretanowych – gwarantujących trwałość i zabezpiecznie lakieru auta. Zapraszamy do naszej siedziby w Jawczycach 20 minut od centrum Warszawy – zadzwoń i umów się na profesjonalne zabezpieczenie lakieru Twojego auta już dziś!

Ostatnie projekty