20230516MS0086

Audi RS6 – ozdobione markerem permanentnym, to auto wyjechało z komiksu!

Wspominaliśmy już, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych w zakresie stylizacji samochodów? No… więc patrzcie na to Audi RS6, które zostało ozdobione liniami za pomocą markeru permanentnego! I teraz wygląda jak nie z tej bajki, a właściwie jak nie z tego komiksu!

Baczni obserwatorzy naszego bloga i naszych realizacji słusznie stwierdzą, że już to auto u nas widzieli, zostało ono przez nas oklejone folią Satin Flip Ghost Pearl od producenta 3M. Teraz przyszedł czas na kolejne modyfikacje.

Nasz zaprzyjaźniony artysta nieźle popisał się podczas pracy nad tym autem – krawędzie samochodu zostały wyeksponowane markerem permanentnym w kolorze czarnym, dzięki czemu auto wygląda wręcz nierealnie. Należy zaznaczyć, że ta modyfikacja to czysty handmade, który przeistacza auto w niepowtarzalne dzieło sztuki – nie da się wręcz odtworzyć takich linii po raz kolejny. Komiksowe Audi RS6 przyciąga uwagę każdego kto koło niego znajdzie się na drodze.

Wielu zapyta pewnie czy rysunki wykonane za pomocą markera są trwałe, oczywiście marker permanentny może ulec z czasem wytarciu, dlatego zwyczajowo na taką modyfikację nakłada się przezroczystą folię zabezpieczającą PPF, jak się bawić to się bawić, a co…

Zapraszamy do obejrzenia realizacji ozdobienia Audi RS6 liniami za pomocą markera permanentnego:

Zdjęcia: WR7.pl

Ostatnie projekty

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.