BMW 435 Sating Gold Dust

BMW 435 – zmiana koloru

A w naszym menu zjawiło się niepozorne BMW które po lekkiej kosmetyce zmieniło się w bardziej zadziorne ? jak myślicie…

Naszym daniem które dzisiaj opisujemy jest BMW serii 4. Auto oryginalnie koloru białego z przyciemnionymi szybami i chromami…. standard. Jako dodatek do dania została wybrana folia od 3M Satin Gold Dust. Folia która ma 2 kolory w 1 w zależności od tego co zaprezentuje nam pogoda.

Gdy świeci słońce folia mieni się drobnymi złotymi drobinkami które sprawiają że całość wpada w delikatny brąz. Lecz gdy jest mrok folia jest tłusto czarna. Przy takich liniach auta ten efekt wygląda bajecznie.

Zabieg przygotowania przed zmianą koloru samochodu…. Czyli myjemy ręce i ściągamy wszystko. W przypadku białych aut praca podczas oklejania jest dużo bardziej wymagająca z racji tego że nie chcemy aby kolor biały był gdziekolwiek widoczny.

Gdy nadszedł czas składania samochodu po pełnym oklejeniu przyszedł czas na dodatki. Folia samochodowa ma chronić oryginalny lakier i sama może ulec uszkodzeniu. Ale czy coś może ochronić folię? Na front auta została nałożona folia ochronna taka sama jak używana na lakiery samochodowe ale w wersji dla matów. Zostały nią pokryte: maska 1/3, nadkola 1/3, zderzak, miejsca pod klamkami i tylny próg załadunkowy. W połysku zostały zabezpieczone lampy i lusterka

Na pozostałe elementy folii została nałożona powłoka ceramiczna.

Zdjęcia: WR7.pl

Ostatnie projekty

3 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.